Tiliporras on yrittäjän luotettava kumppani

Tiliporras on luotettava, sopivankokoinen tilitoimisto pienille ja keskisuurille yrityksille. Kokeneet taloushallinnon ammattilaisemme ja juristimme tarjoavat henkilökohtaista ja ammattitaitoista palvelua usealla paikkakunnalla kautta Suomen. Ulkoista juridiset ja taloushallinnon pulmasi Tiliportaalle.

Meillä palvelun keskiössä on aina asiakas.

Tiliporras - toimipisteet ja yhteystiedot

Tutustu toimipisteisiimme ja ota yhteyttä – kartoitetaan, miten voimme parhaiten palvella sinua ja yritystäsi. Sijainnillasi ei ole väliä, palvelemme asiakkaitamme sähköisesti ja kasvotusten kautta maan.

Tiliporras helsinki

Tiliporras-yrittäjä
Markus Hänninen
Puh. 010 202 1101
markus@tiliporras.fi

Tiliporras-yrittäjä, myynti
Peko Ratinen

Puh. 010 202 1100
peko.ratinen@tiliporras.fi

Hallinto
Kristiina Grönroos
Puh. 010 202 1105
kristiina.gronroos@tiliporras.fi

Tiliporras yhtiöt oy - laskutustiedot

Tiliporras Yhtiöt Oy 
PL 3, 00701 Helsinki

Y-tunnus: 2655951-5

Verkkolaskuosoite: 003726559515
Operaattori: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126

tiliporras hyvinkää

Toimistopäällikkö 
Nina Lindroth
Puh. 010 202 1111
nina.lindroth@tiliporras.fi


Tiliporras-yrittäjä
Markus Hänninen
Puh. 010 202 1101
markus@tiliporras.fi

TILIPORRAS UUSIMAA OY – LASKUTUSOSOITE

Y-tunnus: 2655951-5

Verkkolaskuosoite: 003726559515
Operaattori: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126

TILIPORRAS JYVÄSKYLÄ

Kirjanpitäjä
Jyrki Kulju
Puh. 010 202 1126
jyrki.kulju@tiliporras.fi

Kirjanpitäjä
Saara Rentola
Puh. 010 202 1129
saara.rentola@tiliporras.fi

TILIPORRAS KESKI-SUOMI OY - LASKUTUSOSOITE



Y-tunnus: 2655951-5

Verkkolaskuosoite: 003731045738
Operaattori: Netbox
Välittäjän tunnus: 003726044706

TILIPORRAS KARKKILA

Taloushallintopalvelut

Toimistopäällikkö 
Nina Lindroth
Puh. 010 202 1111
nina.lindroth@tiliporras.fi

Kirjanpitäjä
Annamari Lemmetti
Puh. 010 202 1113
annamari.lemmetti@tiliporras.fi

Tiliporras-yrittäjä
Markus Hänninen
Puh. 010 202 1101
markus@tiliporras.fi

Lakipalvelut ja veroneuvontapalvelut

porrastuki@tiliporras.fi

TILIPORRAS UUSIMAA OY – LASKUTUSOSOITE 

Takkointie 7, 03600 Karkkila
Y-tunnus: 0671689-4

Verkkolaskuosoite: 003706716894
Operaattori: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126

TILIPORRAS KIURUVESI

Taloushallintopalvelut

Toimistopäällikkö 
Päivi Luttinen-Vainikainen
Puh. 010 202 1123
paivi.luttinen-vainikainen@tiliporras.fi

Kirjanpitäjä
Mirka Rosenlund
Puh. 0503080834
mirka.rosenlund@tiliporras.fi

Tiliporras-yrittäjä
Markus Hänninen
Puh. 010 202 1101
markus@tiliporras.fi

Lakipalvelut ja veroneuvontapalvelut

porrastuki@tiliporras.fi

TILIPORRAS SAVO OY – LASKUTUSOSOITE 

Asematie 9,  74700 Kiuruvesi

Y-tunnus: 3384297-6

Verkkolaskuosoite: 003733842976
Operaattori: Netbox Finland Oy
Välittäjän tunnus: 003726044706

TILIPORRAS KOUVOLA

Taloushallintopalvelut

Toimistopäällikkö 
Johanna Koto
Puh. 010 202 1135
johanna.koto@tiliporras.fi

Tiliporras-yrittäjä
Markus Hänninen
Puh. 010 202 1101
markus@tiliporras.fi

Tiliporras-yrittäjä, myynti
Peko Ratinen

Puh. 010 202 1100
peko.ratinen@tiliporras.fi

Lakipalvelut ja veroneuvontapalvelut
porrastuki@tiliporras.fi

Tiliporras Lappeenranta

Taloushallintopalvelut

Toimistopäällikkö 
Johanna Koto
Puh. 010 202 1135
johanna.koto@tiliporras.fi

Kirjanpitäjä
Kati Havo
Puh. 010 202 1130
kati.havo@tiliporras.fi

Kirjanpitäjä
Marita Karhu
Puh. 010 202 1132
marita.karhu@tiliporras.fi

Tiliporras-yrittäjä
Markus Hänninen
Puh. 010 202 1101
markus@tiliporras.fi

Lakipalvelut ja veroneuvontapalvelut
porrastuki@tiliporras.fi

tiliporras karjala oy - laskutusosoite

Yrjönkatu 7 D 78, 53600 Lappeenranta

Y-tunnus: 1033014-2

Verkkolaskuosoite: 003710330142
Operaattori: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126

Tiliporras Nivala

Taloushallintopalvelut

Toimistopäällikkö
Jaana Sorjonen
Puh. 010 202 1115
jaana.sorjonen@tiliporras.fi

Kirjanpitäjä
Katariina Kangas
Puh. 010 202 1121
katariina.kangas@tiliporras.fi

Kirjanpitäjä
Maaret Honkala
Puh. 010 202 1122
maaret.honkala@tiliporras.fi

Kirjanpitäjä
Netta Parkkonen
Puh. 010 202 1118
netta.parkkonen@tiliporras.fi

Tiliporras-yrittäjä
Markus Hänninen
Puh. 010 202 1101
markus@tiliporras.fi

Lakipalvelut ja veroneuvontapalvelut
porrastuki@tiliporras.fi

TILIPORRAS POHJOINEN OY - LASKUTUSOSOITE

Pajatie 5, 85500 Nivala

Y-tunnus: 1853766-6

Verkkolaskuosoite: 003718537666
Operaattori: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126

Tiliporras Reisjärvi

Taloushallintopalvelut

Toimistopäällikkö
Jaana Sorjonen
Puh. 010 202 1115
jaana.sorjonen@tiliporras.fi

Kirjanpitäjä 
Sari Mustonen
Puh.010 202 1117
sari.mustonen@tiliporras.fi

Kirjanpitäjä
Minna Niemi-Korpi
Puh. 010 202 1116
minna.niemi-korpi@tiliporras.fi

Kirjanpitäjä (opintovapaalla)
Katja Kyllönen
Puh. 010 202 1116
katja.kyllonen@tiliporras.fi

Tiliporras-yrittäjä
Markus Hänninen
Puh. 010 202 1101
markus@tiliporras.fi

Lakipalvelut ja veroneuvontapalvelut

porrastuki@tiliporras.fi

Neuvonantaja
Risto Kallela
risto.kallela@tiliporras.fi

TILIPORRAS POHJOINEN OY - LASKUTUSOSOITE

Reisjärventie 6, 85900 Reisjärvi

Y-tunnus: 1853766-6

Verkkolaskuosoite: 003718537666
Operaattori: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126

Tiliporras Saarijärvi

Taloushallintopalvelut

Toimistopäällikkö 
Päivi Luttinen-Vainikainen
Puh. 010 202 1123
paivi.luttinen-vainikainen@tiliporras.fi

Kirjanpitäjä
Seija Toikka
Puh. 010 202 1125
seija.toikka@tiliporras.fi

Kirjanpitäjä
Jaana Suutarinen
Puh. 010 202 1124
jaana.suutarinen@tiliporras.fi

Tiliporras-yrittäjä
Markus Hänninen
Puh. 010 202 1101
markus@tiliporras.fi


Lakipalvelut ja veroneuvontapalvelut
porrastuki@tiliporras.fi

TILIPORRAS KESKI-SUOMI OY - LASKUTUSOSOITE

Koulutie 1, 43100 Saarijärvi

Y-tunnus: 3104573-8

Verkkolaskuosoite: 003731045738
Välittäjän tunnus: 003726044706
Operaattori: Netbox

TILIPORRAS SASTAMALA

Taloushallintopalvelut 

Kirjanpitäjä
Mirka Rosenlund
Puh. 0503080834
mirka.rosenlund@tiliporras.fi

Tiliporras Yhtiöt Oy 

Y-tunnus: 2655951-5

Verkkolaskuosoite: 003726559515
Operaattori: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126

Tiliporras Viitasaari

Taloushallintopalvelut

Toimistopäällikkö 
Päivi Luttinen-Vainikainen
Puh. 010 202 1123
paivi.luttinen-vainikainen@tiliporras.fi

Kirjanpitäjä
Saila Koljonen
Puh. 010 202 1127
saila.koljonen@tiliporras.fi

Tiliporras-yrittäjä
Markus Hänninen
Puh. 010 202 1101
markus@tiliporras.fi


Lakipalvelut ja veroneuvontapalvelut

porrastuki@tiliporras.fi

TILIPORRAS KESKI-SUOMI OY - LASKUTUSOSOITE

Vesannontie 2102 D 7, 44670 Suovanlahti

Y-tunnus: 3104573-8 

Verkkolaskuosoite: 003731045738
Operaattori: Netbox
Välittäjän tunnus: 003726044706

ÄÄNEKOSKI

Kirjanpitäjä (maa- ja metsätalous) 
Veera Laine
Puh. 010 202 1128
veera.laine@tiliporras.fi

it-tuki

Tiliportaan IT-tuki sijaitsee Mäntässä ja Saarijärvellä, joista käsin palvelemme asiakkaitamme kautta Suomen. Voit ottaa yhteyttä IT-tukeemme mm. sähköisten taloushallinnon palvelujen käyttöönotossa ja erilaisissa ongelmatilanteissa.

IT-TUKI Visma Fivaldi
Markku Kallela

Puh. 010 202 1103
markku.kallela@tiliporras.fi

 

IT-tuki Askelma Software
Jarmo Autio

Puh. 010 202 1106
jarmo@askelma.com

Y-tunnus: 2838228-2

IT-TUKI VISMA FIVALDI - POSTIOSOITE JA LASKUTUSTIEDOT

Tiliporras Yhtiöt Oy  

Y-tunnus: 2655951-5

Verkkolaskuosoite: 003726559515
Operaattori: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126

IT-TUKI ASKELMA SOFTWARE - POSTIOSOITE JA LASKUTUSTIEDOT

Laskelma Software Oy

Koulutie 1
43100 SAARIJÄRVI

Verkkolaskuosoite: 003728382282
Operaattori: NetBox
Välittäjä: 003726044706

Puhelinnumeroihimme soittamisen hinta on 28.12.2023 alkaen matkapuhelimella soitettaessa matkapuhelumaksu (mpm) ja lankapuhelimella soitettaessa paikallisverkkomaksu (pvm). Puheluhinta määräytyy soittajan puhelinliittymän liittymäsopimuksen perusteella.